Hatay 1 Şubesi
YÖNETİM KURULU
İsmail BAYRAKDAR
Şube Başkanı

      17 Kasım 2018 tarihinde yapılan 6. Olağan Kongrede Şube Başkanı olarak seçilmiştir. Fevzi Çakmak İlkokulu müdürü iken görevinden ayrılıp 15 Kasım 2015 tarihinden bugüne profesyonel sendikacı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


CEMAL GÜLİSTAN
Başkan Vekili

    17 Kasım 2018 tarihinde yapılan Şubemiz 6. Olağan Genel Kurulunda Başkan Vekili olarak seçilmiştir. Antakya Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesinde okul müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


HALİL İBRAHİM AKSU
Başkan Yardımcısı/Eğitim ve Sosyal İşler

     17 Kasım 2018 tarihinde yapılan Şubemiz 6. Olağan Genel Kurulunda Başkan Yardımcısı/ Eğitim ve Sosyal İşler olarak seçilmiştir. Halen Antakya Atatürk İlkokulunda okul müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.


İBRAHİM HAKKI DEMİRLİ
Başkan Yardımcısı/Mali İşler

    17 Kasım 2018 tarihinde yapılan Şubemiz 6. Olağan Genel Kurulunda Başkan Yardımcısı/Mali İşler olarak seçilmiştir. Halen Antakya Avsuyu Atatürk İlkokulunda okul müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


CEMİL GÜR
Başkan Yardımcısı/Hukuk Ve Toplu Sözleşme

     17 Kasım 2018 tarihinde yapılan Şubemiz 6. Olağan Genel Kurulunda Başkan Yardımcısı /Hukuk ve Toplu Sözleşme olarak seçilmiştir. Halen Antakya İlkokulunda okul müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


MUSTAFA ERTAN BOZKIR
Başkan Yardımcısı/Teşkilatlanma

     17 Kasım 2018 tarihinde yapılan Şubemiz 6. Olağan Genel Kurulunda Başkan Yardımcısı/ Teşkilatlanma olarak seçilmiştir. Halen Beyhan Gencay Okul Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


MURAT KILIÇ
Başkan Yardımcısı /Basın ve İletişim

    17 Kasım 2018 tarihinde yapılan Şubemiz 6. Olağan Genel Kuruluna yönetim kuruluna yedek üye olarak seçilmiştir. 15 Kasım 2021 tarihinden itibaren Başkan Yardımcısı / Basın ve İletişim olarak göreve başlamıştır. Halen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu'nda  Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.