Hatay 1 Şubesi

KIRIKHAN İLÇEMİZDE KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA TOPLANTISI

Kırıkhan İlçemizde görev yapan eğitim çalışanlarıyla bir araya geldik.

01.12.2021 Çarşamba günü saat 18.30’da Kırıkhan İlçemizde yapılan “Kaynaşma ve Dayanışma Toplantısı”na Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Hatay 1 No’lu Şube Başkanı İsmail BAYRAKDAR, Eğitim Bir-Sen Kırıkhan İlçe Başkanı Zihni ÖZDİL, yönetim kurulu üyeleri, okul müdürleri, sözleşmeli öğretmenler ve okul temsilcileri katıldı.

Kırıkhan İlçe Temsilcisi Zihni ÖZDİL yapmış olduğu selamlama konuşmasında tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etmesinin ardından, “Geleceğin mimarlarını yetiştiren siz kıymetli öğretmenlerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Tüm öğretmen arkadaşlarıma canıgönülden teşekkür ediyor, meslek hayatınızda başarılar diliyorum.” dedi.    

Tüm misafirleri selamlamasının ardından bir konuşma yapan Şube Başkanı BAYRAKDAR, “Eğitim Bir-Sen Hatay Şubesi olarak tüm ilçe teşkilatlarımızla birlikte sürekli sahalardayız ve eğitim camiasının nabzını tutmaktayız. Öğretmenlik mesleğini değersizleştiren uygulamalara karşı bugüne kadar mücadele ettik ve sonuna kadar da mücadele edeceğiz. Bu güzel İlçemizde cefakâr ve fedakâr üyelerimizle bizleri buluşturan İlçe teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Öğretmenlerimizin soru ve önerilerinin, duygu ve düşüncelerinin alınmasının ardından toplantı sona erdi.