DÖRTYOL İLÇE TEMSİLCİLİĞİMİZİN ANNELER GÜNÜ PROĞRAMI


| | |
| |

 

Eğitim- Bir-Sen Dörtyol İlçe Temsilciliği  Kadın Kolları Komisyonu 8 Mayıs Anneler Günü Münasebetiyle Üyelerine Yönelik Anneler Günün programı düzenledi.   Kur'an Tilaveti ile başlayan programda Kadın Kolları  Başkanı Hatice Tuğba AKAGÜNDÜZ  tüm misafirlere hitaben;  Anneler Günü kutlama konuşması yaptı.

Akabinde Eğitim Bir-Sen Dörtyol İlçe Temsilcisi Sayın Ahmet AYDIN selamlama konuşması yaptı. Konuşmalarında tüm annelerin anneler gününü kutladı. İslam’da annenin önemi ve kadının hayatımızdaki önemi üzerinde duran Ahmet AYDIN, “artık anneler ağlamasın, kadınlar ağlamasın, bu konuda herkes üzerine düşen görevi mutlaka yapacaktır,  Eğitim-Bir-Sen olarak da her zaman ve zeminde  kadına şiddet uygulanmasına karşı olduğumuzu hep savunduk, savunacağız.” Dedi.

“Eğitim Bir-Sen sadece özlük hakları ile ilgilenen bir sendika değildir. İçinde yaşadığımız toplumun tüm konularına duyarlılık gösteren bir sendikadır.” Dedi. “Tüm Annelerin Anneler Gününü kutluyorum.” Dedi.  Konuşmacı olarak davet edilen ilçe Vaizesi Aslıhan ERTAŞ'da  “İslamda Kadının Ve  Anneliğin Önemi” hakkında sunum yaptı.  Bu vesile ile tüm annelerin anneler gününü kutladı. Programda minik öğrencilerin ilahilerinin ardından çekiliş ile  misafirlerimize hediyeler takdim edildi.

Top