STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANI DÖRTYOL İLÇEMİZDE KONFERANS VERDİ


| | |
| |

Eğitim Bir Sen Dörtyol İlçe Temsilciliği tarafından Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda  Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme  Daire Başkanı  Mehmet Baki ÖZTÜRK’ün konuşmacı olarak katıldığı  "Teşkilatlanma" Konulu Konferans 3 Mayıs 2016 Salı günü saat 20.30 ‘da gerçekleşti.

Eğitim-Bir-Sen Dörtyol İlçe Temsilcisi Ahmet AYDIN açılış konuşmasında “Miraç Kandilinizi en kalbi duygularımla kutluyorum. Miraç Kandilinin tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ayrıca Önceki gün ebediyete uğurladığımız şehit Polis Memuru ve öğrencimiz olan Yusuf ERİN'e Allah'tan Rahmet ve  ailesine sabırlar diliyorum” dedi.

Eğitim-Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı İsmail BAYRAKTAR; “Tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutluyorum. Miraç Kandilinin ülkemizde, bölgemizde tüm İslam coğrafyasında birlik, beraberlik gelişmesine vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK; “Miraç Kandilinin milletimizin huzur ve refahı, birlik ve beraberliğimizin pekişmesi, tüm İslam coğrafyasında huzura vesile olmasını diliyorum” dedi.  “Gaziantep'te Şehit düşen Polis Memuru Yusuf ERİN e Allah'tan rahmet ve ailesine baş sağlığı diliyorum.” dedi Konuşmalarında  sendikacılık ve yöneticilik ile ilgili çok önemli bilgiler veren Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK  katılımcılara teşekkür etti.

Top